www.PracovnéMontérky.cz - pracovné blúzy, montérky do pása aj s trakmi.
Vstúpte do internetového obchodu

Podľa čoho montérky vyberať?

Pri výbere montérok platí, že záleží na vašej pracovnej činnosti. Dôležité je vyberať montérky podľa prostredia v ktorom pracujete. Podľa toho sa rozhodnete, či požadujete iba nohavice, blúzu, komplet, alebo rovno celú pracovnú kombinézu.

Pracovné montérky podľa veľkosti

Nikomu nebude pohodlné pracovať v dlhých, alebo naopak krátkych montérkach. Výber veľkosti je teda kľúčový. Montérky sa väčšinou vyrábajú v stredných veľkostiach pre výšku postavy cca 182 cm. K dostaniu sú však aj montérky skrátené, alebo naopak predĺžené. Tieto typy sa vyšívajú iba na zákazku na prianie zákazníka. Montérky sú na objednávku, ale stále je lepšie počkať pár týždňov na správnu veľkosť, ako nosiť plandavé pracovné odevy.

Pracovné montérky klasické

Ak vykonávate ľahší a menej nebezpečnú prácu, alebo potrebujete pracovné oblečenie len na záhradu, môžete siahnuť po klasických montérkach, alebo po lacných montérových kompletoch. Tieto montérky sú ľahké, lacné a najčastejšie sa vyrábajú v typickej modrej farbe. Ak chcete inú farbu, tak klasické montérky sa vyrábajú aj v zelenej, šedej, červenej, tmavo modrej alebo čiernej farbe.

Pracovné montérky pre náročných

Používate pri svojej práci často pracovné pomôcky? Občas sú potrebné kladivá, skrutkovače alebo iné pracovné pomôcky niekde na seba zavesiť, aby boli po ruke. A tak sa oplatí mať montérky s väčším množstvo vreciek a úchytných pútok. K niektorým typom montérok sa dodávajú tiež jednoduché kapsičky pre ľahší materiál, tzv. hřebíčenky. Zvárači a pokrývači zase ocenia priestor pre umiestnenie nákolenníkov. Tieto montérky sú o niečo drahšie než klasické, ale určite u nich oceníte väčšie množstvo vreciek, kvalitnejší materiál aj pohodlnejšiu prácu pri nutnosti pohybu po kolenách.

Pracovné montérky špeciálne

Niektoré typy profesií a pracovných činností vyžadujú tiež špeciálny typ montérok. Sú to zvárači alebo kováči. Takýto typ pracovného odevu vyžaduje vyššiu odolnosť a je nutné ho šiť zo špeciálnych a odolných materiálov. Tieto montérky majú tiež kovové zipsy a gombíky, ktoré sa pri týchto typoch činností nesmú prepáliť a poškodiť.

Pracovné montérky zimné

Pracujete často v chladných mesiacoch a požadujete aj teplejšie odevy? Buď na seba môžete nahádzať veľké množstvo nepohodlného oblečenia v ktorom sa takmer nepohnete, alebo si rovno zaobstaráte zimné montérky. V zimnej prevedení nájdete pracovné montérky aj blúzky. Pri práci vonku máte istotu, že sa nezachladíte ani pri ľahšom daždi alebo vetre.

Pracovné montérkové kraťasy

Ideálne pre letné dni a prácu na vyhriatom priestranstve sú montérkové kraťasy. Už sa nemusíte ďalej trápiť v dlhých pracovných nohaviciach, ale môžete si zaobstarať ich slušivú alternatívu v podobe šortiek, ktoré sú k dostaniu v rôznych farbách za príjemné ceny.

Vstupte do internetového obchodu                         Staňte sa fanúšikmi na Facebooku
Montérková blúza COOL TREND
Montérková blúza VISION
Montérková blúza 4TECH
www.PracovnéMontérky.cz - Online predaj pracovného oblečenia a pracovných pomôcok. Lacné pracovné odevy ponúkajú široký výber tovaru za trvalo nízke ceny! Pracovné montérky, blúzy, softshellové bundy, pracovné vesty, reflexné vesty, pracovnú obuv a ďalšie pracovné odevy a pomôcky na eshope.
Realizácia potlače alebo výšivky na pracovné odevy.

Copyright © 2013 - 2017 www.WorkWear.sk | www.Textil-Velkoobchod.sk | www.LacnéUteráky.sk
www.BavlnenéTričká.sk | www.Lacné-Tričká.sk | www.LacnýReklamnýTextil.sk