www.PracovnéMontérky.cz - pracovné blúzy, montérky do pása aj s trakmi.
Vstúpte do internetového obchodu

Pracovné montérky do pása

Najčastejšie používané sú pracovné montérky do pása. Tieto montérky sa používajú v rôznych farebných, strihových a materiálových variantoch. Dnes je možné zakúpiť klasické montérky, alebo moderné montérky, ktoré poskytujú maximálnu ochranu a sú takmer na nerozoznanie od bežných nohavíc. Pri výbere teda rozhoduje váš štýl, vkus a požiadavky na strih.

Pracovné montérky pre rôzne činnosti

Montérky do pása sa nepoužívajú len na vyložene pracovným účelom, ale s obľubou sa používajú všade tam, kde si môžete zašpiniť svoje bežné oblečenie. Najčastejšie sa používajú pri práci na záhradách a ďalších pracovných aj nepracovných činnostiach pri ktorých môže dôjsť k znehodnoteniu bežných odevov. Pracovné montérky by mali byť pohodlné a mali by tiež prácu uľahčovať. Niektoré typy preto majú väčšie množstvo vreciek, priestory na umiestnenie nákolenníkov a úchytky na kladivo a iné náradie. U pracovných montérok vyššej triedy dostanete navyše vrecko na menšie náradie a pracovné pomôcky. To všetko sa u dnešných typov montérok dá nájsť a vy si tak môžete prácu nielen urýchliť, ale aj spríjemniť.

Profesijné pracovné montérky do pása

K dostaniu sú aj profesijné pracovné montérky pre zváračov, lesníkov, alebo kováča, ktoré sú vyrobené zo špeciálnych materiálov, majú vyššiu odolnosť proti poškodeniu, prerezanie a majú väčšinou aj kovové zipsy a gombíky. Tieto odevy sú na objednávku a vybrať si môžete z katalógov na e-shope.

Vstupte do internetového obchodu                         Staňte sa fanúšikmi na Facebooku
Montérky do pásu COOL TREND Montérky do pásu VISION
Montérky do pásu 4TECH
www.PracovnéMontérky.cz - Online predaj pracovného oblečenia a pracovných pomôcok. Lacné pracovné odevy ponúkajú široký výber tovaru za trvalo nízke ceny! Pracovné montérky, blúzy, softshellové bundy, pracovné vesty, reflexné vesty, pracovnú obuv a ďalšie pracovné odevy a pomôcky na eshope.
Realizácia potlače alebo výšivky na pracovné odevy.

Copyright © 2013 - 2017 www.WorkWear.sk | www.Textil-Velkoobchod.sk | www.LacnéUteráky.sk
www.BavlnenéTričká.sk | www.Lacné-Tričká.sk | www.LacnýReklamnýTextil.sk