www.PracovnéMontérky.cz - pracovné blúzy, montérky do pása aj s trakmi.
Vstúpte do internetového obchodu

Montérky s trakmi

Pracovné montérky s trakmi sú záležitosťou obľúbenosti aj praktickosti. Pre niektorých ľudí sú tieto montérky praktickejšie z dôvodu pohodlného voľného pásu, v ktorom nemusí byť opasok.

Prečo si vybrať pracovné montérky s trakmi?

Ak vám pri práci prekáža pásik na nohaviciach, ale chcete aby vám montérky sedeli a nepadali, určite siahnite po variante s trakmi. Pracovné montérky si uchytíte trakmi a v páse vás nič nebude tlačiť. Výhodou tohto prevedenia je tiež čiastočná ochrana vrchnej časti tela. Lacl určite blúzu nenahradí, ale aspoň čiastočne chráni vtedy, keď na blúzu je v lete príliš teplo. Ďalšie oceniteľnú záležitosťou montérok s trakmi je náprsné vrecko, ktoré je vhodné pre uloženie ľahších predmetov. Do vrecka si môžete dať napríklad mobil, kľúče a bezpečne zapnúť.

Zimné pracovné montérky s trakmi

Pracovné montérky s trakmi je možné zakúpiť aj zateplené. Nemusíte si tak na seba obliekať veľké vrstvy oblečenia, ale môžete siahnuť po zimnej variante. Zimné montérky sa vyrábajú v rovnakom farebnom prevedení a váš štýl obliekania tak môže byť rovnaký ako v lete. Zimné prevedenie s trakmi je praktickejšie, než nohavice do pásu, pretože poskytujú navyše vyššiu tepelnú ochranu práve v oblasti trakov.

Vstupte do internetového obchodu                         Staňte sa fanúšikmi na Facebooku
Montérky s trakmi COOL TREND Montérky s trakmi VISION
Montérky s trakmi 4TECH
www.PracovnéMontérky.cz - Online predaj pracovného oblečenia a pracovných pomôcok. Lacné pracovné odevy ponúkajú široký výber tovaru za trvalo nízke ceny! Pracovné montérky, blúzy, softshellové bundy, pracovné vesty, reflexné vesty, pracovnú obuv a ďalšie pracovné odevy a pomôcky na eshope.
Realizácia potlače alebo výšivky na pracovné odevy.

Copyright © 2013 - 2017 www.WorkWear.sk | www.Textil-Velkoobchod.sk | www.LacnéUteráky.sk
www.BavlnenéTričká.sk | www.Lacné-Tričká.sk | www.LacnýReklamnýTextil.sk